Zostaliśmy laureatem plebiscytu "Laur Wiarygodności"

BeLingual - ucz się skutecznie i z pasją

BeLingual jest miejscem, w którym nauka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych może być świetnym doświadczeniem! Zajęcia z nami to jakość i zrozumienie. W końcu kochamy języki obce i chcemy tą miłością zarażać innych!

Dążymy do osiągania Twoich celów, czerpiąc z naszych własnych filologicznych sukcesów. My też kiedyś uczyliśmy się języków obcych! I dlatego teraz doskonale wiemy, jak pokierować Twoją językową ścieżką 😉

Sprawdź czego możesz się po nas spodziewać!

Podczas zajęć kierujemy się kilkoma prostymi zasadami, dzięki którym dbamy o jakość prowadzonych przez nas lekcji

Poznaj naszych lektorów

Nasi uczniowie mogą liczyć na indywidualne podejście do ich potrzeb oraz profesjonalizm naszych lektorów. Poznajmy się!

Tomek

To doświadczony nauczyciel z przygotowaniem pedagogicznym, które nieraz wypróbował w praktyce na wszystkich etapach kształcenia: przedszkola, szkoły podstawowej i średniej oraz studiów. Nie obce są mu zajęcia z dorosłymi.

Tomek ciągle się rozwija na polu językowym, mając za sobą studia podyplomowe, kursy doskonalące oraz egzamin CAE. Swoje metody nauczania dostosowuje do uczniów, dbając przy tym o miłą atmosferę podczas lekcji.

Ola

Jestem absolwentką filologii angielskiej ze specjalizacją: angielski w tłumaczeniu. Język angielski towarzyszy mi od kiedy pamiętam. Od kilku lat „zarażam” tą miłością również moich uczniów! Prowadzę zajęcia zarówno z osobami zaczynającymi swoją przygodę z tym językiem, jak i tymi, którzy chcą ulepszać swoje umiejętności. Podczas moich zajęć, oprócz gramatyki i konwersacji, przekazuję moim uczniom bogatą historię i kulturę krajów anglojęzycznych. Nauczanie daje mi ogromną satysfakcję szczególnie, gdy widzę, że kursanci robią ogromne postępy.

Dawid

Magister filologii angielskiej specjalizujący się w tłumaczeniach. Od początku swojej przygody z językiem preferuje praktyczne podejście do angielskiego. Szczególną uwagę kładzie na poprawność oraz naturalność wypowiedzi zarówno swoich, jak i kursantów. Prywatnie, pasjonat gier komputerowych oraz siatkówki.

Znajdź nas na YouTube!

Jesteśmy także obecni na platformie YouTube! Będziemy stopniowo publikować coraz więcej materiałów edukacyjnych, które z pewnością przyspieszą Twoją naukę angielskiego! Zasubskrybuj nas kanał, aby nic Cię nie ominęło!

Co mówią o nas kursanci?

Ostatnie artykuły na blogu

Sprawdź, co ostatnio pojawiło się na naszym blogu! Materiały do samodzielnej nauki? Bezpłatne lekcje online? Nie przegap nowości!

Shopping Cart
Scroll to Top